Я спробував лубрикант на основі коноплі і зловив “кайф”

This post is also available in: English ไทย

Click here for more stories in this language

Як ентузіаст коноплі та анального сексу, я одразу завівся, коли почув про лубрикант на основі каннабісу. Нарешті – найкращі смаки каннабісу та коїтусу поєднані в одному тюбику. Тому я поїхав до найблищого торговця маріхуани та купив Velvet Swing, “чутливий” лубрикант, який посилює оргазми у 1 з 4 жінок та посилює збудження для інших. (В склад входить ТГК та КБД).

Хоча я не жінка, продавець мене запевнив, що цей продукт буде так само працювати і на мій задній прохід. Тому я придбав один тюбик за $39 та помчався додому, щоб як найшвидше ним скористатися з моїм партнером.

Velvet Swing Cannabis Lube
По суті, лубрикант на основі каннабісу поглинається слизовими оболонками тіла людини – чутливими ділянками з великою кількістю капілярів. Ці капіляри абсорбують ТГК та КБД, що містяться в лубриканті, і в теорії розширюють кровоносні судини, збільшуючи чутливість і відчуття у цих ділянках.

Проте, піхви, на відміну від пенісів, мають велику кількість слизових оболонок. Тому, навіть якщо ви рясно змастите свій пеніс, ви не переповнитесь магічними та блаженними відчуттями, так ніби ви покурите косячок з Бобом Марлі в сонячний день.

Сам по собі, лубрикант мав колір та консистенцію карамельного йогурта та слабкий запах квітів, який спершу був солодким, але потім я задався питанням чи не додали вони цей запах, тому що “жінки люблять квіти”.

Також, він зроблений на основі води без масел, тому його можна спокійно використовувати з секс-іграшками та презервативами. Але це не так “змазка”, як лосьйон. Якщо ви хочете його використовувати при анальному сексі, вам необхідно буде його повторно наносити, зважаючи на те, що під час фрікцій він поступово стирається.

cannabis-infused lube 01
Веб-сайт, на якому продається цей товар, зазначає, що він не здатен “накурити” людину, якщо не використовувати його анально або орально. І я це зробив, дорогий читач. О, так, я це зробив.

Я наніс його на мій “демонічний тунель” (використовуючи дилдо “Old Blue”), змастив ним свою мошонку та пеніс, а також щедро вимастив ним свої соски (тому що ви, люди, залежні від серйозних журналістів, як я, які ретельно досліджують продукт, щоб ви потім могли його нанести на свої інтимні зони).

Приблизно 20 – 40 хвилин, мав зайняти процес досягнення повної ефективності, тому я дивився епізод  Queer Eye, і час від часу посіпував себе за своє “хозяйство” та соски, сподіваючись відчути поколювання, підвищене збудження або щось в цьому роді.

Нажаль, я нічого не відчув.

cannabis-infused lube

По суті, коли наближався час йти в ліжко, я відчув себе трохи “під кайфом”, можливо через те, що в цьому лубриканті міститься втричі більше ТГК (інтоксикуючий психоактивний нейрохімікат), ніж КБД (неінтоксикуючий нейрохімікат, який розслаблює організм).

Якщо б я використовував цю змазку при справжньому сексі, то можливо це була б хороша закуска, яка би змусила мій зад відчувати несамовитий “голод”. Але якщо ви просто хлопець цисгендер, який прагне відчути ейфорію всього тіла та поколювання під час сексу, вам просто треба викурити “косячок”.

Ви отримаєте всі ці підвищені фізичні відчуття та блаженство лише за невелику плату. Але впевніться в тому, що поруч з вами є пляшка води та жувальні цукерки, якщо вам пересохне в горлі або закортить поїсти.

Чи спробуєте ви лубрикант на основі каннабісу? Чому так/ні?

Ця історія була вперше опублікована 23 червня 2018 р.

Click here for more stories in this language

Comments are closed.